فنس چمنی

گیاهان مصنوعی بر روی یک دیوار ساده به خوبی دیده می شود و با ایجاد تفاوت محسوس، جذابیت و پویایی را برای محیط به ارمغان می آورد. حال اگر گرینوال مصنوعی با اَشکال و رنگ های مختلف را در بستر یک دیوار پوشیده شده با چمن مصنوعی نصب کنیم، ظاهر واقع گرایانه و طبیعی آن بیش از پیش نمایان می شود.نصب چمن به همراه پنل های گرینوال بر روی دیوار، از محبوبیت فراوانی برخوردار است و بسیاری از اماکن تجاری از این شیوه برای زیباسازی محیط استفاده می کنند.با فنس چمن مصنوعی، محوطه های باغ و ویلا از حالت خشن نظامی و امنیتی خارج شده و محیطی سبز و زیبا طراحی می شود. این فنس ها را می توان حتی روی دیوارهای قدیمی به عنوان طراحی دیوار سبز نیز استفاده کرد و رنگ و رویی تازه به آن بخشید.

جنس و ساختار تولید فنس چمنی

چمن هایی که در تولید فنس چمنی به کار رفته از الیاف پی وی سی PVC تولید شده، ضد حریق بوده و دچار آسیب و پوسیدگی نمی شوند. ضمن آن که این نوع از حفاظ ها ضد آب می باشند و می توانید در صورت گرفتن گرد و غبار آن ها را شست و شو نمایید.

کاربرد فنس چمنی

  • برای دیوارکشی دور تراس ها
  • ایجاد دیوار سبز در باغ رستوران ها، روف گاردن ها
  • ایجاد حصار برای باغ، حیاط ویلا و بالای دیوار خانه
  • استفاده در فضاهای ورزشی و استخرها
  • قابلیت استفاده در مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری
  • قابلیت استفاده از آن ها در مبلمان شهری

انواع فنس:

   فنس مربعی
  فنس حصاری گابیون
  فنس زنجیری
    سیم خاردار

مجموعه دکوربامادارای ۱۵سال سابقه در زمینه ی دکوراسیون داخلی وبازسازی منزل است.دکورباماپخش عمده چمن مصنوعی وفنس چمنی درسراسرکشور،را دارد.محصولات دیگرمجموعه دکورباماشامل :سقف کشسان،سقف کناف،آسمان مجازی،کاغذدیوار ی،استیکردیواری،تایل گل مصنوعی ،کاور رادیاتور،دریچه ی کولردکوراتیو،پرده زبرا،پرده کرکره ای،پرده تصویری،کف پوش ،موکت وپارکت،بلوک شیشه ای و…میشود.ارسال به سراسرکشور راهم دارد.

 

WeCreativez WhatsApp Support
آماده پاسخگویی