۱۸ طرح رنگی گرم برای دکوراسیون (قسمت سوم)

در قسمت دوم مقاله ۱۸ طرح رنگی گرم برای دکوراسیون با تعدای طرح دکوراسیون آشنا شدید. در ادامه این مقاله نیز به معرفی طرح های دکوراسیون میپردازیم.

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ نارنجی و سفید

این یخچال و فریزر به رنگ این آشپزخانه سفید و اتیل، رنگ پرتقالی را اضافه می کند. به نظر سرد می رسد که حرارت توسط یخچال و فریزر اضافه شده است.

آشپزخانه نارنجی و سفید

دکوراسیون اتاق خواب مدرن

سایه های تسکین دهنده گرم یک محیط دنج در این اتاق کوچک مستر ایجاد کرده است. ویژگی مورد علاقه ما ننو بافته شده می باشد.

دکوراسیون اتاق خواب مدرن

دکوراسیون اتاق خواب مستر معاصر

عناصر گرم بر روی جذابیت دریایی در این اتاق خواب مستر در ساحل می افزاید.

دکوراسیون اتاق خواب مستر معاصر

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ های بنفش و زرد گرم

این اتاق ناهار خوری لوکس توسط طراح، طراحی شده است. دیوارها به رنگ بنفش هستند، دیوارها با صندلی های ناهار خوری زرد به خانه زیبایی می بخشد. پوشش کف کاشی های ارغوانی روستایی است.

دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ های بنفش و زرد گرم

طراحی ، مشاوره، بازسازی و اجرای دکوراسیون و طراحی داخلی

<< شرکت دکور با ما ، با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی، مشاوره، بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی، آمادگی خود را در خدمت رسانی به هموطنان عزیز اعلام مینماید. نمونه ای از پروژه های اجرا شده در شهرهای مختلف از قبیل: کرج، تهران، اصفهان، تبریز، مازندران، قزوین، قم، شاهرود، آستارا و… شامل پروژه آفتاب ونک تهران، کارخانه ۲۰۲، پروژه افرا کرج، پروژه طالقانی کرج، مجتمع تجاری مهستان کرج، مجتمع تجاری ملاصدرا کرج، آمفی تئاتر دانشگاه کار قزوین، هتل مرمر تبریز، مجتمع نگارستان تهران، نمایندگی نایک متل قو، پاساژ طلا قم، رستوران خادمی اصفهان و … گروه معماری دکور با ما عاملیت فروش چندین برند در متریال مختلف از قبیل : کاغذ دیواری تیمبرلند – W&P – کارلوبونتی – راش – Rainbow – رها – AS و … در عرض ۵۳ و ۷۰ و ۱۰۶ سانتی متر. پارکت QDM – کابانا – تیمبرلند – سوئیس کرونو – آبوداد – السکو – Legend – فلورپن – سناتور در ضخامت های ۷ و ۸ و ۱۲ میلی متر و با مقاومت سایش AC3، AC4 و AC5 به صورت V-Groove و معمولی کفپوش های QDM، وینیل تکس، کارا و …در ضخامت های ۲ میلی متر و با رنگ بندی متفاوت. پرده های زبرا و کرکره ای و دکوراتیو شرکت های آلمیران، سان اسکرین، سان وی و … چمن مصنوعی با تراکم های متفاوت و طرح بندی منحصر بفرد در عرض ۲ متر. موکت شرکت پالاز و WVO بلژیک و … پوستر در ۱۴ هزار طرح متنوع و منحصر به فرد برای اتاق، سالن، اتاق خواب، اتاق نوجوان و کودک در ابعاد دلخواه شما. ابزارهای دکوراتیو شامل قرنیزهای ۷-۹-۱۱-۱۲ سانتی متر، ابزارهایمختص ایجاد قاب و …. دیوارپوش های PVC و MDF از برند های سپاهان سقف، اصفهان پلاست، هت پلاست و … کفپوش اپوکسی از انواع واقسام طرح ها و نقش های سه بعدی و دو بعدی و ساده مختص فضاهای مختلف از قبیل سالن، اتاق خواب، سرویس ها و اتاق کودک، داخل لابی ساختمان ها،تالارها و مراکز درمانی از قبیل بیمارستان هاو… آسمان مجازی در طرح های متنوع از قبیل طرح های CNC، طلق های فانتزی و نقش های گوناگون جهت اجرا در آشپزخانه ها، سرویس ها و سالن. آسمان کشسان در سایزهای دلخواه و  بیش از ۵۰۰۰ طرح مختلف مختص سالن، اتاق خواب، اتاق کودک، سالن های آرایشی و … >>

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی و اجرای دکوراسیون با شرکت تماس حاصل فرمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
18 طرح رنگی گرم برای دکوراسیون (قسمت سوم)
Author Rating
51star1star1star1star1star