اجرای روف گاردن در کرج

فواید چندانی در مورد بام های معمولی وجود ندارد. قیمت پایین تر بام های معمولی در مقایسه با بام سبز، تنها در کوتاه مدت اینطور است. در صورتی که هزینه های بلند مدت نگهداری و تعمیر آنها خیلی بیشتر از بام های سبز است. این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد که بام ها اغلب از بخش های غیر کاربردی و دوست نداشتنی ساختمان ها هستند که دکور باما به شما کمک میکند تا بام خود را به بهترین شکل بهینه کنید.

روف گارن یا بام سبز:

روف گاردن یا همان بام سبز در بستر فضای دلنشین و زیبای سبز طراحی شده است. که با احداث آن در فضاهای بلا استفاده ساختمان در قسمت پشت بام و تراس، همسو با تکنولوژی مدرن در حال پیشرفت است.

مزایای روف گاردن:

روف گاردن ها علاوه بر زیبایی و ایجاد محیطی دلپذیر برای زندگی و کار، به بهبود کیفیت هوا به خصوص در نواحی پرجمعیت کمک میکنند. گیاهان چه روی زمین کاشته شده باشند، چه روی دیوارها و یا بام یک ساختمان، قادر هستند علاوه بر جذب گرد و غبار، تولید اکسیژن و خنک کردن منطقه اجرا شده در فصول ماه های گرم تابستان به دلیل خاصیت تبخیر به گسترش نمای سبز و فضایی طبیعی کمک کنند.

مزایای اختصاصی روف گاردن:

 1. افزایش عمر بام.
 2. عایق صوتی.
 3. کاهش انتقال حرارت از طریق ذخیره سازی انرژی ساختمان.
 4. افزایش ظرفیت گرمایی بام.
 5. فتوسنتز گیاهان اجرا شده.
 6. استفاده از زیبایی فضا.

مزایای عمومی روف گاردن:

 1. گسترش فضای سبز
 2. کاهش اثرات گرمایی.
 3. کاهش آلودگی هوا.
 4. کاهش دی اکسید کربن.
 5. زیباسازی منظره.

 

مجموعه دکوربامادارای ۱۵سال سابقه در زمینه ی دکوراسیون داخلی وبازسازی منزل است.دکورباماپخش عمده چمن مصنوعی وفنس چمنی درسراسرکشور،را دارد.محصولات دیگرمجموعه دکورباماشامل :سقف کشسان،سقف کناف،آسمان مجازی،کاغذدیوار ی،استیکردیواری،تایل گل مصنوعی ،کاور رادیاتور،دریچه ی کولردکوراتیو،پرده زبرا،پرده کرکره ای،پرده تصویری،کف پوش ،موکت وپارکت،بلوک شیشه ایو…میشود.ارسال به سراسرکشور راهم دارد

 

WeCreativez WhatsApp Support
آماده پاسخگویی